https://pinot.pl
Cena netto | 141,46 zł |
Cena brutto | 174,00 zł |
Symbol | B-CZ-WY-ALLUV-075 |
Producent | Inny |
j.m. | szt. |
VAT | 23 |
ALLUVA IGP PULIA to wyjątkowe wino, które zachwyca połączeniem dwóch znakomitych szczepów – Primitivo i Negroamaro. Jego bogaty, intensywny charakter przenosi nas w słoneczne zakątki Apulii, gdzie dojrzewają najlepsze winogrona.
Na palecie smakowej eksplodują akcenty soczystej śliwki, czereśni, truskawki i jeżyny. Doświadczone podniebienia wyczują subtelne nuty kawy i oliwek, które dodają głębi każdemu łyku. Wino charakteryzuje się niską kwasowością i minimalną ilością garbników, co czyni je niezwykle przystępnym i przyjemnym w degustacji.
Finisz jest długi i rozgrzewający, pozostawiając przyjemne wrażenie na podniebieniu. ALLUVA IGP PULIA doskonale komponuje się z daniami na bazie pomidorów. Wino znakomicie współgra również z serami dojrzewającymi i makaronami, tworząc idealne połączenie smakowe.
To wino to doskonały wybór na wieczór w gronie przyjaciół, romantyczną kolację czy wyjątkowe okazje. Zanurz się w jego bogatym smaku i odkryj, jak ALLUVA IGP PULIA potrafi wzbogacić każdą chwilę.