facebook

Asortyment sklepu

Regulamin

 

Regulamin internetowej platformy służącej do zapoznania się z ofertą firmy PINOT wine & spirits i składania zamówień w sklepie stacjonarnym PINOT Summer Spirits Shop przy drodze na Hel.

 1. OGÓLNE ZASADY I INFORMACJE DOTYCZACE SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ.

 a) Złożenie zamówienia oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

 b) Zakupów w naszym sklepie dokonywać mogą jedynie osoby pełnoletnie w sklepie stacjonarnym Summer Spirits Shop.

Umowa sprzedaży towaru realizowana jest wyłącznie w sklepie stacjonarnym przy ul. Starowiejskiej 38 we Władysławowie.

Zakup i odbiór alkoholu następuje w sklepie stacjonarnym  osobiście przez klienta lub w imieniu klienta przez jego pełnomocnika - kuriera , pracownika firmy Linka , którego klient upoważnia do zakupu , odbioru i dostawy zamówionego towaru w jego imieniu .

Platforma www.pinot.pl  nie jest sprzedawcą produktów alkoholowych.  Informacje o napojach alkoholowych zawarte w serwisie www.pinot.pl mają wyłącznie charakter informacji handlowej. PINOT sp. Zo.o. sp.k.   zgodnie z obowiązującym prawem chroni osoby niepełnoletnie przed spożywaniem alkoholu. Osobom niepełnoletnim i nietrzeźwym alkoholu i wyrobów tytoniowych nie sprzedajemy zgodnie z Dz. U. 2002 r. Nr 147 poz. 1231.Osoby, które nie ukończyły 18-go roku życia, nie mogą kupić ani odebrać produktów dla osób pełnoletnich. Wymóg ten będzie bardzo restrykcyjnie przestrzegany.

 2. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ:

a) Towary w naszym sklepie można zamówić poprzez:

- telefon :  575 050 450 ,  w godzinach 10:00 - 20:00  7 dni w tygodniu

- formularz zamówienia dostępny na stronie internetowej

- e-mail, na adres: pinot@pinot.pl podając zamówienie w treści ; należy wpisać dokładną nazwę, ilość, oraz dane zamawiającego (imię nazwisko, adres kwmpingu lub kwatery , telefon)

Istnieje możliwość wystawienia faktury detalicznej VAT - prosimy o poinformowanie przy składaniu zamówienia.

 b) Realizacja zamówienia następuję po telefonicznym lub sms-owym potwierdzeniu otrzymania zamówienia.

 c) Złożenie zamówienia jest jednoznaczne ze złożeniem przez zamawiającego oświadczenia, że, nie jest osobą, której zgodnie z art. 15 Ustawy zabrania się sprzedaży napojów alkoholowych, w tym nie jest w stanie nietrzeźwości w chwili składania zamówienia i nie będzie nietrzeźwa w chwili odbioru towaru w sklepie oraz że ukończyła 18 lat.

 d) Umowa sprzedaży zostaje zawarta pod warunkiem zawieszającym, to jest skutkuje, w szczególności wydaniem zamówionego towaru, jeżeli jej wykonanie nie będzie sprzeczne z Ustawą i innymi powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i warunkami określonymi w niniejszym regulaminie.

e) W przypadku zamówienia z dostawą , klient upoważnia swojego pełnomocnika –kuriera , pracownika firmy Linka do realizacji zamówienia , zakupu i odebrania towaru ze sklepu na podstawie złożonego zamówienia w jego imieniu.

 3. FORMY PŁATNOSCI:

 a) Ceny zawarte na stronie są cenami obowiązującymi w sklepie stacjonarnym.

 b) Wszystkie ceny podane są w PLN i zawierają podatek VAT.

c) Za zamówiony towar można zapłacić:

- gotówką  u kuriera

- gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym  w naszym sklepie stacjonarnym.

 4. ASORTYMENT

 a) Dokładamy wszelkich starań, aby na portalu www.pinot.pl  przedstawione informacje były aktualne, jednak niektóre ceny, roczniki i dostępność mogą ulegać zmianie. Wszystkie alkohole w asortymencie są produktami wyprodukowanymi i zabutelkowanymi w winnicach, destylarniach - co zapewnia ich najwyższą jakość. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

 b) Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane zdjęcia oraz teksty nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne zdjęcia oraz opisy nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z naszym sklepem przed podjęciem decyzji o zakupie.

 c)  W przypadku czasowego braku zamawianych artykułów w ofercie sklepu Nabywca zostanie poinformowany przez przedstawiciela Sprzedawcy o braku możliwości niezwłocznej realizacji zamówienia.

 

 5. DANE OSOBOWE

 Dane osobowe lub firmowe podawane przez Nabywcę przy składaniu zamówień są niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia i służą jedynie realizacji tych zamówień oraz kontaktowi Sprzedawcy z Nabywcami lub ich pełnomocnikiem w żadnym wypadku dane te nie są udostępnione osobom trzecim. Naszym celem jest ścisłe przestrzeganie Ustawy z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 883.

6. KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i  w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informuję iż:

a)       Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PINOT SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA ul. Traugutta 5,  90-106 Łódź, adres email: pinot@pinot.pl

b)       Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda osoby, której dane dotyczą lub przepis prawa.

c)        Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji usługi.

d)       Pani/ Pana dane będą udostępniane jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

e)       Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas określony w przepisach prawa.

f)        Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo żądania poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych oraz prawo do przenoszenia danych.

g)       Ma Pani/ Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/ Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.

h)       Pani/ Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

 7. UWAGI KOŃCOWE

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu!

 Osobom nietrzeźwym i niepełnoletnim alkoholu nie sprzedajemy!

 Sprzedawca zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego. Oferta dostępną na stronie internetowej www.pinot.pl jest ważna w dniu jej publikacji i codziennie może być modyfikowana.

 

 

W koszyku masz
Brak produktów
Do zapłaty 0 zł
Złóż lub zmień zamówienie

Polecamy

 

Top ten win i whisky

  1. CALVADOS PAPIDOUX XO 0,7 L 40%
  2. WHISKY SM FINLAGGAN OLD RESERVE 40% 0,7L
  3. WÓDKA FINLANDIA CRANBERRY 37,5% 0,7L
  4. WÓDKA FINLANDIA GRAPEFRUIT 37,5% 0,7L
  5. WÓDKA FINLANDIA LIME 37,5% 0,7L
  6. WHISKY HANKEY BANNISTER 40% 0,7L
  7. WHISKY TW JACK DANIELS 40% 0,7L
  8. LIKIER JAGERMEISTER 35% 0,7L
  9. LIKIER SHERIDAN'S 15,5% 0,7L
  10. WHISKY SM SPEYBURN 10Y 40% 0,7L

Odwiedza nas-

367 gości (w tym 0 użytkowników)